Series
Ratings
150
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Fragrance of the First Flower Season 1Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 5.0
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
MineRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5