Titles you rated
AladdinRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5