Movies
Ratings
964
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0
Perhaps LoveRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
Dog DaysRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.5
KingmakerRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0