Series
Ratings
21
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 4.0
YouRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0