Titles you rated
Don JonRated ★ 2.5
She's Out of My LeagueRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 2.0
The Lost BladesmanRated ★ 2.0
SpreadRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
DuelistRated ★ 1.5
Prison Break: The Final BreakRated ★ 3.0
Public EnemiesRated ★ 3.0
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 3.0
Love in MagicRated ★ 2.5
Innocent ThingRated ★ 0.5
ZatoichiRated ★ 3.5
Shanghai NoonRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
Cyborg SheRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.0
Horrible BossesRated ★ 3.0
The Naked KitchenRated ★ 2.0