Titles you rated
Suite FrançaiseRated ★ 4.5
Set It UpRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 2.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 2.5
Doctor SleepRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 5.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
Crimson PeakRated ★ 3.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
Raya and the Last DragonRated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.5
GreenlandRated ★ 3.0
OldRated ★ 3.5
Red SparrowRated ★ 3.0
The Equalizer 3Rated ★ 4.0
In the Heart of the SeaRated ★ 2.5
The TouristRated ★ 2.5