Titles you rated
My NameRated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Gannibal Season 2Rated ★ 2.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5- The FrogRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.5
GlitchRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0