Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 1.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 1.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0