Series
Ratings
41
SignalRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5