Series
Ratings
156
Cherry Blossoms After WinterRated ★ 5.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 0.5
Semantic ErrorRated ★ 5.0
The UntamedRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5- DEATH NOTERated ★ 1.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.0
PartnerRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 3.5
SpyRated ★ 1.5
Late Night RestaurantRated ★ 2.5
Hello My TeacherRated ★ 1.5- Fairy CommiRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 0.5- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 0.5