Titles you rated
Sing StreetRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 2.5
Ted 2Rated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 3.0
CometRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5