Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.0
The Great King, SejongRated ★ 3.0- First LoveRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Dr. ChampRated ★ 3.0
Road No. 1Rated ★ 2.0
HotelierRated ★ 3.0
Royal FamilyRated ★ 3.0
LoversRated ★ 3.0
My Sweet CityRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 2.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 2.5
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 2.0