Series
Ratings
112
Samurai ChamplooRated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.0
One Day at a TimeRated ★ 3.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
MRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 3.5- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Justice PaoRated ★ 3.5
Lucky LouieRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
The BlacklistRated ★ 3.0
The BlacklistRated ★ 3.0