Movies
Ratings
120
Pitch BlackRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 2.0
BladeRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0