Movies
Ratings
100
The Last BlossomRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 3.5
BraveRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 3.5
CarsRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0- BlackRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0