Movies
Ratings
1012
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
GlassRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
The AnimatrixRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Death Becomes HerRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
PandorumRated ★ 2.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0