Titles you rated
 Into the StormRated ★ 4.0 Into the StormRated ★ 4.0
 Cyborg SheRated ★ 3.0 Cyborg SheRated ★ 3.0
 The CatRated ★ 2.5 The CatRated ★ 2.5
 Good Luck ChuckRated ★ 3.5 Good Luck ChuckRated ★ 3.5
 The Lincoln LawyerRated ★ 3.5 The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
 The Cabin in the WoodsRated ★ 2.0 The Cabin in the WoodsRated ★ 2.0
 The HuntRated ★ 4.0 The HuntRated ★ 4.0
 Death BellRated ★ 2.5 Death BellRated ★ 2.5
 Cats & DogsRated ★ 3.0 Cats & DogsRated ★ 3.0
 Upside DownRated ★ 3.5 Upside DownRated ★ 3.5
 Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5 Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
 CJ7Rated ★ 3.0 CJ7Rated ★ 3.0
 Final Destination 3Rated ★ 3.5 Final Destination 3Rated ★ 3.5
 Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5 Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5
 Our School E.TRated ★ 3.0 Our School E.TRated ★ 3.0
 101 DalmatiansRated ★ 3.0 101 DalmatiansRated ★ 3.0
 Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0 Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0
 Fermat's RoomRated ★ 3.5 Fermat's RoomRated ★ 3.5
 Police StoryRated ★ 3.0 Police StoryRated ★ 3.0
 Eight BelowRated ★ 3.5 Eight BelowRated ★ 3.5