Movies
Ratings
1183
Please Stand ByRated ★ 3.5
JawsRated ★ 2.5
The DressmakerRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 2.5
UnfriendedRated ★ 3.0
A Haunting in VeniceRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.0
If Anything Happens I Love YouRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
ChloeRated ★ 3.0
Cars 3Rated ★ 3.0