Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.5
TaxiRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
ShooterRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 3.0