Titles you rated
Operation ChromiteRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 2.5
The Last PrincessRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.5
Star TrekRated ★ 3.5
MapadoRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5