Titles you rated
Pet SemataryRated ★ 2.5
RomaRated ★ 5.0
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 4.0
Unicorn StoreRated ★ 2.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 5.0
Inherent ViceRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 5.0
The Big LebowskiRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
SupersonicRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
I Don't Feel at Home in This World AnymoreRated ★ 4.0
The PerfectionRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 4.0