Titles you rated
Another FamilyRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 3.5
Mulan IIRated ★ 2.5
MetropolisRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
A Christmas CarolRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0