Movies
Ratings
918
The WhaleRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
CureRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
ElectionRated ★ 4.0
Election 2Rated ★ 3.5
The ChildeRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Kim Min-young of the Report CardRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0