Titles you rated
BloodhoundsRated ★ 3.0
City Fisherman 2Rated ★ 3.5
The Fishermen and the CityRated ★ 3.0
Wednesday Food TalkRated ★ 3.5
Salty TourRated ★ 3.0
A Clean SweepRated ★ 3.5
The BrainiacsRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.5- Produce X 101Rated ★ 3.5
Produce 48Rated ★ 3.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 3.5
Produce 101Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.0