Titles you rated
Suddenly in the DarkRated ★ 4.0
City LightsRated ★ 4.0
21 GramsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.0
Into the WildRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
The Other Way AroundRated ★ 2.0
The King of ComedyRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
Mulholland DriveRated ★ 3.5
Cigarettes & CoffeeRated ★ 3.0
MatineeRated ★ 4.5
Buffalo '66Rated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0