Movies
Ratings
783
Hidden FiguresRated ★ 4.0
No Game No Life: ZeroRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 4.5
ItRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 3.0- SawRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 4.0