Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Fishermen and the CityRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5- 세계견문록 아틀라스 - 지중해 맛기행Rated ★ 3.5
Off To SchoolRated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5- DamoRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0