Series
Ratings
19
Severance Season 2Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Ossan's LoveRated ★ 4.0
Ossan's Love ReturnsRated ★ 4.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5