Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 1.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
After LifeRated ★ 3.5
Wild BabiesRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
PlutoRated ★ 4.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0