Movies
Ratings
535
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
CreedRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Accidental LoveRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
UsRated ★ 2.5