Movies
Ratings
381
PocahontasRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 4.5
CasperRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
TedRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5