Titles you rated
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
NARUTORated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5
School BabysittersRated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
The Twelve KingdomsRated ★ 4.5
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0- Snow White with the Red Hair Season 2Rated ★ 3.0
Busted! Season 1Rated ★ 0.5