Titles you rated
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Dining TogetherRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 5.0