Titles you rated
Independence DayRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
Fright NightRated ★ 2.0
Alien³Rated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 2.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 2.0
Cold FishRated ★ 1.0
StargateRated ★ 3.0
MindhuntersRated ★ 4.0
AlienRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
AliensRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0