Titles you rated
The Phantom of the OperaRated ★ 0.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 0.5
Attila MarcelRated ★ 0.5
HereditaryRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 2.5
GarfieldRated ★ 0.5
Miss SloaneRated ★ 3.0
American HoneyRated ★ 0.5
The Italian JobRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
McQueenRated ★ 0.5
The NegotiationRated ★ 0.5
The TerminalRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 2.0
The Forbidden KingdomRated ★ 1.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 1.0