Titles you rated
SomebodyRated ★ 5.0
The WhaleRated ★ 4.5
The Running ActressRated ★ 5.0
A SunRated ★ 5.0
The ShamelessRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.5
Paris FolliesRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.5
Running on EmptyRated ★ 5.0
Almost FamousRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
The Two PopesRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
SwayRated ★ 5.0
The HighwaymenRated ★ 4.0