Titles you rated
Green BookRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
La lunaRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
What a Man WantsRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 2.0
Terminator: Dark FateRated ★ 1.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The MistRated ★ 1.5