Titles you rated
Toradora!Rated ★ 4.0- K-ON!!Rated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 4.0- The Future DiaryRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Beyond The BoundaryRated ★ 4.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 3.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 0.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0