Titles you rated
The MatchRated ★ 4.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.0
Detective Conan vs. Kid the Phantom ThiefRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
The PactRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 1.5
Handsome GuysRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
NobodyRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 3.0
Detective Conan: Haibara Ai Monogatari ~Kurogane no Mystery Train~Rated ★ 2.5