Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Wedding CrashersRated ★ 1.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 1.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0