Series
Ratings
73- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- Full Swing Season 3Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Full Swing Season 2Rated ★ 4.5
Full Swing Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0