Titles you rated
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Arizona DreamRated ★ 2.0
Dawn of the DeadRated ★ 2.0
SerendipityRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Confessions of a Teenage Drama QueenRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
The Lawnmower ManRated ★ 4.0- Tokyo OasisRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0