Titles you rated
The Zone of InterestRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.0
Godzilla Minus OneRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5- LESSONRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
HyakuemuRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 1.5
It’s Okay!Rated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Quiet GirlRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 2.0- Murder ReportRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
Three SistersRated ★ 2.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5