Movies
Ratings
126
MasqueradeRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
NoahRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.0