Movies
Ratings
332
ExitRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
No Tears for the DeadRated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Step Up All InRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0