Series
Ratings
18
Legal HighRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 1.0
Skull-face Bookseller Honda-sanRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Beyond The BoundaryRated ★ 3.0
VeepRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0- MirandaRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
VeepRated ★ 4.0
VeepRated ★ 4.0
VeepRated ★ 3.5
Generation KillRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0