Series
Ratings
42
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Nobunaga ConcertoRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Bling EmpireRated ★ 4.0
Selling SunsetRated ★ 4.0
Selling Sunset Season 3Rated ★ 4.0
Selling SunsetRated ★ 4.5
The World's Most Extraordinary HomesRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5