Movies
Ratings
543
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
AliensRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
DodgeBall: A True Underdog StoryRated ★ 3.0
Raising ArizonaRated ★ 4.0- Pitch HighRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
La Femme NikitaRated ★ 4.0- Almost CheRated ★ 2.0
El MariachiRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 2.5
The Ugly DucklingRated ★ 2.5- The WindowRated ★ 3.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 2.5
GodzillaRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0