Titles you rated
MinariRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 3.0
PoetryRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Tadao Ando: Samurai ArchitectRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0