Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
Yes or No: Come Back to MeRated ★ 2.0
Room in RomeRated ★ 3.0
Spider LiliesRated ★ 2.5
An Indiscreet Wife, A Checkered Husband And A Taekwondo GirlRated ★ 3.5
Saving FaceRated ★ 3.0
Candy RainRated ★ 2.0
Show Me LoveRated ★ 2.0
The Incredibly True Adventure of Two Girls In LoveRated ★ 2.5
Yes or NoRated ★ 3.5
ConcussionRated ★ 3.0
And Then Came LolaRated ★ 3.0
Frances HaRated ★ 4.0
Aimee & JaguarRated ★ 4.0
The Chinese Botanist's DaughtersRated ★ 3.0- I'm Jin-youngRated ★ 4.0